Найменування установи, в якій проводився внутрішній аудит03362123
Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд»
Тема аудитуОцінка діяльності Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» як служби замовника щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів під час виконання робіт на об’єкті: «Облаштування бігової доріжки в парку «Наталка» в Оболонському районі м. Києва»
Вид аудитуПозаплановий
Якщо планова: № пукнту та дата плану
(і) автор доручення (ПІБ, посада)Кличко В. В, Київський міський голова
(іі) номер і дата доручення10867
Цілі внутрішнього аудиту
Об’єкт внутрішнього аудиту
Період, за який проводився аудит01/01/2016 - 04/01/2019
Початок аудиту01.04.2019
Планове закінчення17.05.2019
Копія підписаного звіту та рекомендації
Робочі документи залучених експертів
Заперечення
Копія підписаних висновків на заперечення
Інші листи та документи
Суть порушень (проблем)В ході аудиту встановлено завищення підрядною організацією ТОВ «СІВІН ТРАНС» обсягів і вартості виконаних будівельних робіт на суму 3 398,759 тис. грн, в тому числі внаслідок неналежного проведення Замовником – КО «КИЇВЗЕЛЕНБУД» аналізу поточних цін на ринку будівельних матеріалів, виробів та конструкцій під час укладання інвесторського договору, що призвело до завищення вартостей матеріалів та, як наслідок до неефективного використання бюджетних коштів на суму 833,472 тис. грн та завищення КО «КИЇВЗЕЛЕНБУД» видатків на утримання служби замовника – 84,303 тис. гривень.
План заходів
За результатами аудиту Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд»
Ризикова сфера (гіпотеза аудиту) Висновок (результат) аудиту/доказова база Рекомендовані заходи Відповід. виконавці Очікуваний результат Термін виконання Результати врахування рекомендацій Економічний ефект, тис грн
Фінансовий Економічний Враховано - зміст