ПОРТАЛ "КИЇВАУДИТ"
Головна сторінка
Обґрунтування доцільності закупівлі, її обсягів, якісних характеристик та очікуваної ціни
[+] / [-]
Річний план закупівель на:2022
Джерело фінансування Код КЕКВ (для бюджетних коштів)
Кошти місцевих бюджетів
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі
Місяць:
Рік:
Код документаAUPL-CBVEQG
Назва предмету закупівельПослуги телефонного зв’язку та передачі даних
Обґрунтування доцільності закупівлі*З метою забезпечення виробничих потреб Департаменту
Обґрунтування обсягів закупівлі*З метою забезпечення виробничих потреб Департаменту
Обґрунтування якісних характеристик закупівлі*Зазначено в обґрунтуванні вибору процедури закупівлі
Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі*Згідно тарифів до тарифів ПАТ "Укртелеком"
Обгрунтування вибору процедури закупівлі*На сьогодні, відсутні чинні нормативно-правові акти, які регулюють питання закупівлі телекомунікаційних послуг зв’язку. Телекомунікаційні послуги, що фінансуються з місцевих бюджетів, забезпечуються за договорами, укладеними з Акціонерним товариством «Укртелеком» Київської міської філії. Заміна оператора призведе до значних витрат бюджетних коштів, оскільки вимагатиме нових проектно-вишукувальних, будівельних, монтажних та налагоджувальних робіт, на які не передбачені кошти в бюджетному кошторисі Департаменту на 2022 рік. Таким чином, за відсутності конкуренції з технічних причин, договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи, а саме з Акціонерним товариством «Укртелеком».
Згідно умов Договору – Акціонерне товариство «Укртелеком» забезпечує надання послуг:
- з’єднання телекомунікаційної мережі Департаменту ємністю 37 номерів в номерному діапазоні згідно переліку адрес Департаменту з телекомунікаційною мережею загального користування;
-послуги проводового радіо-мовлення (радіоточки);
-послуги з надання в користування каналів електрозв’язку;
-послуги з надання некомутованого доступу до мережі Інтернет;
-послуги телефонного зв’язку тощо.
Перераховані вище послуги надаються Акціонерним товариством «Укртелеком» в цілодобовому режимі, та є послугами фіксованого зв’язку. Це означає, що для отримання таких послуг від іншого оператора необхідно прокладати нові кабельні лінії зв'язку, що пов’язано із значними витратами коштів та займає великий проміжок часу.
Акціонерне товариство «Укртелеком» одна з найбільших телекомунікаційних компаній в Україні, що пропонує своїм клієнтам у всіх регіонах країни практично всі види сучасних телекомунікаційних послуг, зокрема через володіння розгалуженою первинною мережею, яка побудована переважно з використанням кабельних ліній зв’язку, що, в значній мірі, підвищує безпеку використання такого інформаційного ресурсу.
Акціонерне товариство «Укртелеком» є єдиним оператором, який спроможний забезпечити надання телекомунікаційних послуг практично з будь-якого місця на території України. Це особливо важливо при організації зв’язку з місць виникнення надзвичайних ситуацій. Телекомунікаційна мережа Акціонерного товариства «Укртелеком» поєднана у єдиному технологічному процесі вузлами зв’язку спеціального призначення (територіальна автоматизована система централізованого оповіщення - призначена для оповіщення осіб керівного складу і чергових служб відповідних місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також населення через місцеві автоматизовані системи централізованого оповіщення у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації), що вкрай важливо при організації управління містом в особливий період.
Заміна оператора призведе до значних витрат бюджетних коштів, оскільки вимагатиме нових проектно-вишукувальних, будівельних, монтажних та налагоджувальних робіт, кошти, які не передбаченим кошторисом Департаменту на 2022 рік, що, в свою чергу, призведе до: тимчасового призупинення отримання послуг, переривання зв'язку (що вплине на загальне функціонування системи централізованого оповіщення міста), погіршення оперативного зв’язку зі структурними підрозділами, органами державної влади тощо. Отже, перехід до використання телекомунікаційного ресурсу інших операторів призведе не тільки до значних витрат на перебудову порядку отримання телекомунікаційного ресурсу, а й значно ускладнить функціонування, а в деяких випадках порушить мережі зв’язку, призначені для роботи в особливий період.
Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 40 Закону, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, зокрема, у разі відсутності конкуренції з технічних причин.
Враховуючи викладене, та, керуючись необхідністю наявності надійного та безпечного інформаційного обміну в інтересах управління містом, існує необхідність укладення між Департаментом та Акціонерним товариством «Укртелеком» Договору про надання електронних комунікаційних послуг шляхом проведення переговорної процедури закупівлі.
Інформація
Додані файли
02/22/2022 12:50:18 PM   Пртотокол преговорів.pdf
02/22/2022 12:50:45 PM   Протокольне рішення № 10.pdf
Департамент муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних